top of page

המזוודה שלי

Image by Kseniya Lapteva

מיינדפולנס

שיטת מיינדפולנס (Mindfulness) היא שיטת תרגול שמקורה בתרבות הבודהיסטית, המתמקדת בהתבוננות מכוונת ובלתי שיפוטית בחוויות הרגע הנוכחי.

 

השיטה מבוססת על העקרון של "להיות כאן ועכשיו" ומטרתה העיקרית היא לפתח תודעה מודעת ונטולת שיפוט כלפי חוויות הכאב, התחושות והמחשבות שעוברות דרך הנפש.

במסגרת תרגול מיינדפולנס, תשומת הלב מתרכזת במשך זמן מוגבל על דבר אחד בלבד, כגון נשימה, תחושות בגוף או רעשים חיצוניים, והמתרגל מתעסק בזיהוי והעברה רגשות ומחשבות בצורה ניטרלית ולא שיפוטית. תרגול זה מפעיל את המודעות לאירועים פיזיים ורגשיים שאינם מודעים באופן אוטומטי בחיי היומיום, ומאפשר למתרגל להתייחס אליהם באופן מקובע וניטרלי, במקום להיכנע לרעשי המחשבה והתגובה הרגשית.

שיטת מיינדפולנס הוכחה כשיטה אפקטיבית להפחתת סטרס ולשיפור הריכוז והרגישות הרגשית. התרגול מעמיד בזמינות כלים שיכולים לעזור למתרגל להתמודד עם תחושות של לחץ, חרדה ופחד, ולהקל על מצבים של עצבנות ורגשות שליליים.

 

בנוסף, המיינדפולנס יכול לתרום לשיפור התקשורת הבין-אישית, להגברת התחושה של רוגע ושלווה פנימית ולקידום רמת הסבלנות והאיכות הגופנית והנפשית.

דימיון מודרך

​בדימיון מודרך אנו משתמשים בדמיון ככלי לשפר את המצב הנפשי והגופני של האדם. בעזרת השיטה, מתאמנים להפעיל את הדמיון באופן ממוקד ומכוון על מנת ליצור השפעה על מערכת העצבים המרכזית ולתרגל את שליטת המוח על פעולות הגוף. ​

 

שיטת הדימיון המודרך מאפשרת לטיפול לגעת ברמות עמוקות יותר של התודעה ולשחרר תהליכים רגשיים וזיכרונות עמוקים מהתת מודע. על ידי שימוש בדימיון מודרך, המטופלים מובאים למציאות חדשה ומשופרת של מציאותם הפנימית, ובכך יכולים לעבוד על טיפוח התמודדות חיובית ותפיסה שונה על סבלם.

 

​באמצעות תהליך זה, ניתן להגיע לשיפור רב ברמות הרגש, התפיסה והבריאות הכללית ואף משמשת לטיפול במצבים כרוניים שונים, בהם כאבי ראש, עקה, לחץ דם גבוה וחרדה.

Image by Pawel Czerwinski

ריפוי הילד.ה הפנימי.ת

"ריפוי הילד הפנימי" היא גישה טיפולית עוצמתית המאפשרת לנו לחזור אל ילדותנו ולתקן את הפצעים הרגשיים שנושאים איתנו. גישה זו מתבססת על ההבנה שחוויות ילדותנו משפיעות עמוקות על מי שאנחנו היום, הן ברמה הרגשית והן ברמה ההתנהגותית.

 

במהלך טיפול "ריפוי הילד הפנימי", אנו פוגשים את ילדינו הפנימי, אותו ילד קטן ופגיע שחווה טראומות, הזנחה או קשיים רגשיים אחרים. אנו נותנים לו מקום להביע את רגשותיו, כעסו, עצבו ופחדיו, ומאפשרים לו לחוות חוויה מתקנת של אהבה, קבלה והכלה.

 

תהליך זה מאפשר לנו להשתחרר מכבלי העבר, לרפא את הפצעים הרגשיים ולפתח דפוסי התנהגות בריאים יותר. כתוצאה מכך, אנו חווים תחושת חופש פנימית, ביטחון עצמי גבוה יותר, וחיבור עמוק יותר לעצמנו ולרגשותינו.

תטא הילינג

תטא הילינג היא שיטה אנרגטית חדשנית שמטרתה לזהות ולשנות אמונות לא מודעות מתת המודע אשר מונעות מאיתנו להתפתח ולהתקדם בחיים.

השיטה מתבצעת באמצעות מדיטציה קצרה שמעבירה את המוח למצב תטא, המצב התודעתי העמוק ביותר. תוך שהמוח נמצא במצב זה, אנחנו מסוגלים לזהות ולשנות דפוסים לא מודעים שקיימים בתת-המודע שלנו. כתוצאה מהעבודה הממוקדת בתת-המודע,

ניתן להשיג ריפוי רגשי, מנטלי, פיזי ורוחני.

תהליך התטא הילינג מאפשר לנו להתחבר לתת-המודע האמיתי שבתוכנו, שמחזיק בערכים ובאמונות המנהלים את חיינו. בעבודה עם תטא הילינג, אנו יכולים להתחבר לאנרגיית הבריאה שבתוכנו, האנרגיה של אהבה טהורה, יודעת-כל ובעלת יכולת בריאה. החיבור לתחושה זו ולידע הטהור מאפשרים לנו ליצור מציאות מועילה ופורה.

תטא הילינג מאפשרת לנו לקחת אחריות על החיים שלנו על ידי שינוי אמונות מגבילות שלא מודעות. לדוגמה, אמונה מגבילה כמו "כולם נוכלים" עשויה לייצר לנו מציאות בה אנשים ירמו אותנו. על ידי שינוי האמונה המוגבלת הזו, אנחנו משנים את המציאות שלנו ומאפשרים לאנשים אחרים להיכנס לחיינו שמתאימים לקריטריונים שלנו ושאנחנו יכולים לבטוח בהם.

 

עם זאת, אנו לא יכולים להבטיח שאף אחד לא ינסה לרמות אותנו, אך בעזרת תטא הילינג אנו מפגישים עצמנו עם ערכים רגשיים חדשים וכלים רגשיים יכולים לעזור לנו להתמודד עם מצבים כאלה אם הם יימצאו.

Image by Pawel Czerwinski

 ריפוי מולקולרי עמוק

ריפוי מולקולרי היא גישה טיפולית שמשתמשת בטכניקות מולקולריות ואנרגטיות על מנת לקדם התחדשות וריפוי ברמות המולקולריות של הגוף והתודעה.

בעזרת מנגינה שמאנית, אנו משתמשים בתדרי המוח כדי להפוך את התדר לרמה שמאפשרת ריפוי מעמיק במיוחד.

כאשר התדר הפנימי שלנו מתיישב עם תדר הריפוי, אנו מתחילים להשמיע תדרים ייחודיים במיקומים מדויקים לתאי הגוף.

 

התדרים האלו יוצרים מצב שבו אנרגיית הבריאה מתפשטת בתוך התאים ומעניקה תחושת של שמחה,

הרפיה עמוקה ותחושת ניקוי עמוק לאחר הריפוי.

תהליך הריפוי המולקולרי משלב תהליכים פיזיים, אנרגטיים ותודעתיים ומתבצע באמצעות טכניקות שירה שמאנית ייחודית.

 

הגישה משתמשת בידע ובמבחר כלים המבוססים על עקרונות מדעיים ואנרגטיים על מנת לקדם ריפוי ותחדשות ברמה המולקולרית של הגוף והתודעה.

זוהי שיטה מופלאה ומיוחדת!

bottom of page